| vmalex21 a întrebat:

Ce parere aveti despre sigurantele automate Schneider? Dar despre prizele si intrerupatoarele de la aceasta firma? Doresc sa inlocuiesc sigurantele Comtec care sunt cam duse si prizele si intrerupatoarele si un domn electrician mi-a recomandat aceasta firma.Totusi am vazut ca sunt confectionate in general din plastic spre deosebire de prizele celor de la Comtec sau Relee Medias.Sunt sigure?

Răspuns Câştigător
| Kron5tadt a răspuns:

Sunt foarte fiabile, iar raportul calitate pret este si el unul bun.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai fost mulțumit mergi tot pe Comtec.

| vmalex21 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu am prea fost...clemele alea fac contact prost si duc la supraincalzire...doua prize cu plastic topit.