| Delocimportant a întrebat:

Ce parere aveti despre televiziunea de la Orange, cum vi-i se pare, sunteti multumiti? Este cel mai de calitate serviciu de televiziune, la ora actuala, din Romania?

2 răspunsuri:
| FataTimida a răspuns:

Nu, clar nu este cel mai de calitate serviciu de televiziune di Romania. Nici wifi-ul care l-am primit de la ei nu este ok, se blocheaza netul din 5 in 5 min. Si eu am televizune de la Orange prin intermediul unui abonament, dar nu merge foarte bine. big grin ar trebui sa te interesezi mai bine daca doresti sa iti iei un astfel de abonament sau ceva in genul, succes!

| OrangeHelper a răspuns (pentru FataTimida):

Salut,

Daca intampini probleme in utilizarea serviciilor Orange, te rog sa ne oferi prin mesaj privat mai multe detalii despre situatia pe care ai intalnit-o.
Dorim sa verificam si noi ceea ce se intamplat pentru a putea sa-ti oferim servicii de cea mai buna calitate.

Cu prietenie,
Orange Helper