| lalaballet a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarea casa? argumentati! ati locui in ea? ce va place? ce nu va place?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Este o vila de lux, nu o simpla casa, nu are cum sa nu iti placa. Poate mobilierul prea voluminos, eu fiind adeptul minimalismului si a spatiilor de depozitare speciale (dressing, debara), tocmai pentru a avea cat mai putin mobilier.
De locuit nu as locui in ea din simplul motiv ca nu mi-o permit. Nici sa o cumpar si nici macar sa o intretin.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e frumoasa, e mare si are stil, cine nu si-ar dori o asemenea casa? doar cel care are bani isi poate permite asa ceva si s-ar simti comod..ma multumesc cu ceea ce am.
Sarbatori fericitehappy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cum sa nu-mi placa?laughing
Imi place totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meh.

| lalaballet explică (pentru anonim_4396):

Nu-ti place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lalaballet):

Cât de cât.winking

| Laura927 a răspuns:

Singurul lucru care nu îmi place este ca are o camera de Fetițe si eu vreau un băiat laughing
Cred ca oricine i-ar plăcea sa locuiască in acea casa.
happy