| bmercedesclass a întrebat:

Ce parere aveti despre zona Mall Vitan pentru achizitia unui apartament 2 sau 3 camere? Cum sunt scolile din zona?

2 răspunsuri:
| laramistigan27 a răspuns:

Bune

| tony2014nou a răspuns:

Salut, o sa-ti raspund pe scurt ce am observat eu cat am cautat apartament de 2 camere in zona, si am renuntat la idee, am luat in tineretului pana la urma.
~scolile nu sunt cele mai grozave, dar am inteles ca poti sa dai copilul si la o scoala de pe langa locul de munca
~densitate ridicata a oamenilor de etnie
~nu ai metrou
~nu ai parc aproape
legat de apartamente: sunt blocuri de nefamilisti care nu-ti dau o priveliste prea buna, balcoanele sunt foarte mici 4mp, cineva imi zicea ca se aude foarte bine prin pereti. cam atat happy, sper ca a fost de ajutor