| Dedu_Mihaela_1984 a întrebat:

Ce pot face de mancare ca sa o impresionez pe mama mea si fara aragaz sau cuptor? Repede, va rog, dau funda.

3 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Sandviș cu salam.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

O salată de primăvară, pentru că mama ta are mare nevoie de energia, pe care i-ai păpat-o de-a lungul anilor care au trecut! desigur că glumesc! Eeeeeeeeeeeee! un platou frumos și elegant cu niște căpșuni pudrate cu zahăr și apoi cu frișcă naturală nu de aceea la tub, doar naturală, vezi că se găsește la cofetăriile mai de nota 10! Succes!

| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
Cred ca ar fi dragut daca ai prepara inghetata!
Uite aici cateva sugestii nu foarte complicate: http://foodstory.stirileprotv.ro/......ngrediente
O zi frumoasa!