| Anomim2025 a întrebat:

Ce preferați? Gogoșarii sau castraveții murați?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Ambele sunt pe gustul meu.
În special castraveții joaca rolul de "salată", se potrivesc cu orice mâncare și oricând.

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Fara preferinte. Depinde de gustul lor. Mai bine niste castraveti deliciosi decat niste gogosari fazi. Si invers. Orice ar fi, sa fie acolo ceva bun, care sa stinga grasimea ce curge de pe gratar happy.

| relian a răspuns:

Unde ai vazut tu gogosari murati? laughing poate ai vrut sa spui gogosari la otet, aia e altceva.Muraturile sunt cele care se prezerva intr-o solutie salina, deci apa cu sare. Gogosarii nu prea se preteaza la murat

| Hammurabi a răspuns:

Gogoșari umpluți cu castraveți murați. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pepenele murat day dreaming dar merg si gogosarii.

| petitconseil a răspuns:

Fiecare cu ce-i place, nu poti face nimic cu gustul omului, asta-i viata.

| Nistor_Irina_1974 a răspuns:

Ambele

| Lumideea a răspuns:

Ambele

| 0buna1buna2 a răspuns:

Castraveti murati de ce?

| Manumescr a răspuns:

Castraveții murați! Sunt mult mai buni!

| Miujdi a răspuns:

Castrevetii murati