| Kim_Ioana_1990 a întrebat:

Ce sa aleg dintre un cuptor electric Beko dau Electrolux?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Beko este turcesc. Electrolux este din Suiedia. Normal ar fi sa dai girul suedezilor. Eu mi-am luat un aspirator foarte puternic (2000 W) de la turci (Platinium). Merge si astazi fara probleme. Ia-ti ce-ti place si care are avantajul puterii si al programelor mai complexe si usor de lucrat cu ele. Studiaza si nu te grabi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electrolux.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Electrolux as alege sunt si mai aratoase ca design si sunt bune

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Electrolux. happy

| AdrianUrsut a răspuns:

Orice gospodina ar alege Electrolux in defavoarea Beko. Cei de la Electrolux sunt renumiti pentru cuptoarele electrice, pentru modul de gatire si pentru durabilitatea cuptoarelor.

Beko abia de curand au intrat pe piata electrocasnicelor din Europa. Nu ca produsele turcesti nu sunt bune, dar Electrolux e gama premium.