| Doodleskull a întrebat:

Ce scaun imi recomandati pentru PC, vreau sa fie confortabil?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un scaun de birou cu roti si spatar cu inclinatie reglabila.
Cel mai bine e sa-ti alegi personal scaunul, sa-l incerci, sa-ti fie pe masura si comod.

| darrio2007 a răspuns:

Asa am eu si ma simt foarte bine cand stau pe el. Acum este redus, eu m-am grabit cand l-am cumparat, la pret intreg.

https://www.emag.ro/......DC0227BBM/

| al0o0o0 a răspuns:

Depinde. In primul rand, depinde de buget, dar si de preferinte. Iti recomand scaunele de la Secret Lab. Sunt destul de scumpe, in jur de 400 de euro si sunt facute pentru gaming in special, dar sunt foarte confortabile si de calitate.

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Nu recomand scaune de "gaming"
cauta ceva de birou deoarece nu e cu nimic mai special ca are gaming in nume

| Crw9ajwmwk a răspuns:

Încearcă ceva de la dxracer

| MoniMil a răspuns:

Scaunul trebuie sa fie reglabil pe inaltime happy ajuta foarte mult!