| Andreea6996 a întrebat:

Ce ziceti de un concurs? :)

www.lovelydecor.ro organizeaza un concurs la care puteti castiga un set de 2 cesti Nature Lavender. Daca va inscrieti si voi la concurs prin link-ul meu, primesc 3 sanse extra de castig!

Ma ajutati?

Linkul este asta: http://lovelydecor.ro/x/wn6Js8

1 răspuns:
| Mateiu a răspuns:

Stii bancul acela vechi, din *iepoca* de aur, in care se relateaza o foarte scurta discutie dintre un trecator si o persoana care se gasea la o coada de oameni formata in fata unui magazin alimentar? Ei bine, eu sunt trecatorul!