| JulyDreams a întrebat:

Cei care stati in Bucuresti si sunteti racordati, aveti caldura? Se baga in tot Bucurestiul in acelasi timp? Era un afis jos ca se baga caldura pe 2 oct dar tot reci sunt caloriferele.

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu stiu daca se baga in tot Bucureștiul in acelasi timp, insa eu nu am. Inca astept laughing

| Geania a răspuns:

Atunci incepe incarcarea instalatiilor, dar nu se va furniza si caldura, oricum e inca foarte devreme sa dea caldura inca de acum