| NoTurbinaNoGood a întrebat:

Cine a cumparat betoniere recent, imi poate spune si mie ce dimensiuni au cutiile in care sunt ambalate?
Vreau sa cumpar una de la Dedeman sau alt magazin de genul si sunt curios daca imi incape in masina.
Vreau de 180L, dar ma ajuta si dimensiunile celor mai mici.

Răspuns Câştigător
| alidenbealidenbi a răspuns:

E buna cea de la Dedeman. Ai bani destui.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cam cu o palma mai lata pe fiecare parte. Da' o poți lua și fără dacă nu-ți încape... în mașină... doar n-o pui într-un Logan... nu?!

| NoTurbinaNoGood explică (pentru Catrice):

Intr-un break am pus-o. Puteam sa iau linistit si doua.
Iar dimensiunile le-am gasit scrise pe site-ul Dedeman, dupa ce am pus intrebarea laughing

| Catrice a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Bravo, vezi ca te descurci și singurel, ești băiat mare acum, sunt mandra de tine.hee hee