| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce parte a buretelui se spală vasele?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu cea aspră.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Partea care are detergent pe ea, cu aceea speli vasele.

Eu folosesc aceasta perie, care nu are mai multe parti, decat una:
https://canary.contestimg.wish.com/......-large.jpg

| sierra1 a răspuns:

Intrebarea corectă era: pe ce parte a vaselor se dă cu buretele!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Ha ha

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ho ho

| SilentRain a răspuns:

Stai sa îți fac un desen, că sa pricepi mai bine

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

No că am înțeles

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru SilentRain):

De asta avem nevoie de femei în viața noastră.Nu pentru a ne fi sclave ci pentru a ne îndruma unul pe altul.El habar nu are ce parte a buretelui să folosească în schimb când intră în viața unei femei știe că vrea doar sex.

| SilentRain a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Asta e puțin tragic, daca ai nevoie de instrucțiunii pentru a spala vaselelaughing
Îmi place cum ai răspuns, ai 5 lei de la mine

| mastadont a răspuns:

Cu cea abrazivă pentru a înlătura cât mai bine resturile alimentare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cea verde închis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folosesc Si-Si, partea aspra folosesc pentru depunerile mai greu de inlaturat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o intrebare inteligenta.
Dacă speli tigăile de teflon cu partea aspră, adio, poți să le arunci.
Te orientezi și tu, buretele e ieftin dar oare iți dă mâna să cumperi alte tigăi?

| badpanda a răspuns:

Cu partea stanga cum te uiti din dreapta.