| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot da o gaura intr-un birou din lemn? Trebuie sa pun un cablu si am burghiu doar pentru beton.

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Cu un deagle de calibru 45 sau o pusca cu luneta, eventual cu un m4

| ElSueno a răspuns (pentru DaniTDCI):

Mersi men doar ca a trecut glontu prin perete si a nimerito pe vecinamea da nu-i nimic mersi oricum

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Cere de la cineva patru lei, mergi la Bucur Obor si ia-ti spiral, vezi ca e gata ascutit.

| RoCkKiD a răspuns:

Un burghiu de lemn, evident. Din moment ce iti trebuie doar pentru o gaura nu o sa coste nici 10 lei ca poti lua ceva ieftin.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O sa mearga ceva mai greu cu acela pentru beton, dar sa nu apesi prea tare atunci cand este aproape de strapungere

| Logann a răspuns:

Nu vad problema. gaseste niste beton si da in el.

| MolnarAndrei2016 a răspuns:

Cheama-l pe burcea

| RinTanaka12 a răspuns:

Eu am un coleg care a dat gaura in bancă cu pixul (te descurci tu?)

| Cătălin_Andrei_1998_CbDD a răspuns:

Pai cu un surub pe masura.