| laptedetara a întrebat:

Cu ce se curata bine de tot faianta (din baie)? Fundoi:*

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu Cif crema sau cu Domestos. Daca folosesti Domestos, pune-ti niste manusi de menaj, ca ustura putin.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! eu folosesc detartrant nufar, si sunt foarte multumitawinking

| Fantoma_1807 a răspuns:

Eu am cumparat recent un detrartant AVA, pe eticheta scrie ca s foloseste si pentru obiecte sanitare, flise si gresie si cum sint curioasa am probat, intr/adevar foarte bun dar trebuie sa lucrezi cu manusi.

| vladimir74 a răspuns:

Cu Nufar spray alb. Garantat...

| sensa a răspuns:

Cu ciocanul se curata cel mai binelaughing glumesc.habar n-am.sute de reclame si produse si niciunul cu adevarat bun...

| basik a răspuns:

Cauta si tu pe net

| laptedetara explică (pentru basik):

Da...genial raspuns! chiar nu m-am gandit la asta... :-P

| basik a răspuns (pentru laptedetara):

Nu dai si tu funda?laughing

| laptedetara explică (pentru basik):

Numa tie nu! :-P

| xBlonde a răspuns:

Se curata bine cu cif din cate stiubig grin.