Întrebare recomandată | dorubadila a întrebat:

Cum as putea face o masa luminoasa pentru un copil? Ceva in genul asta https://alecuwoodstories.com/product/masa-luminoasa/.Nu imi permit sa dau atatia bani, insa copilul isi doreste enorm.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Zice : A fost o eroare critică pe situl tău web.

| wj a răspuns:

Daca nu poti face din lemn masa respectiva. 320 de lei nu e mult. Banda led, plus alimentare plus restul...
Google it

| HushMarmuz a răspuns:

Poti sa creezi un cadru de lemn in forma unui patrat pe care sa il umplii cu leduri iar apoi sa o acoperi cu un geam de sticla si sa ii pui picioare. Nu stiu alte materiale pe care le poti folosi deoarece cartonul nu este foarte rezistent. Daca ai o masa deplastic poti sa folosesti din nou tehnica cu leduri iar apoi sa o acoperi cu ceva pentru a putea scrie pe suprafata.