| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot instala jaluzele daca geamul nu se deschide?

13 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Depinde de tipul jaluzelei, sunt multe tipuri, cu diferite sisteme de montaj. Daca e vorba de montat in exterior si ai un geam fix, la care nu poti ajunge din exterior, poti monta luand sticla jos.

Bula
| Bula a răspuns:

Apelezi la meseriasi (de montat jaluzele).

| darrio2007 a răspuns:

Faci geamul sa se deschida.

| relian a răspuns:

Nu vad legatura intre jaluzele si faptul ca fereastra nu se deschide laughing tu vezi vreo legatura intre astea doua?

Poate tu vrei sa montezi obloane de alea ce se pun la exterior, pfff aia e alta poveste.
Daca fereastra nu se deschide, instalezi jaluzele in interior, e mai practic si mai folosit, comparativ cu obloane.
Deci alea cred, nu-s sigur, dar au alt nume.

| sammie a răspuns:

Poți pune un specialist să ți le monteze.

Răspuns utilizator avertizat
| teclado a răspuns:

Imi dai un ban sa aiba si gira mea ce sa mănânce si iti montez eu
De ce sa iti segmentezi motorul singur
De ce să iti schimbi discul de ambreaj si frânele singur si singur sa te satisfaci
Atunci magazinele de inele de nunta din ce sa mai trăiască croitorii

Apelează la meșteri