| Kiki20098 a întrebat:

Cum pot sa iau cerneala de pe canapeaua din imitatie de piele? Cine ma ajuta?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incearca cu o solutie de fixativ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se ofera vreun man pe aici sa vina la tine acasa, cu solutii speciale si sa iti ofere o deratizare, sau ma rog, sa iti faca curata canapeaua cu o oferta de nerespins!
Da, e posibil.
Ai putea sa-i dai foc.
Deci, uite ce faci, dai toata cerneala pe canapea si zici mamei ca a naparlit canapeaua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiind serios, nu am idee, cauta pe net solutii de scos cerneala, sau pete mai aiurea in general, poate gasesti ceva acolo big grin

| forlucky a răspuns:

Vanish

| Muufy a răspuns:

Incearca sa stergi cu pic-ul.