| Alexia272801 a întrebat:

Cum pot sa îmi amenajez dormitorul ca sa arate cat mai tumblr? (Dau funda, daca îmi dau seama cum)

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Alege 2-3 culori si cumpara obiecte de decor in acea gama - cuvertura de pat, tablouri, perne decorative, draperii, covor. Depinde de spatiu si buget.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da nu vezi si tu cum arata alea sa te inspiri ce sa cauti? Serios acu, e ca si cum te ai uita la o poza c o plajă si ai intreba ce e pe o plajă, puii mei, nisip, apa etc. Asa si cu dormitorul ala, mobila la fel in intregime, tablouri si tot felul de accesorii de casa pe care le găsești peste tot

| Alexia272801 explică (pentru Adry05):

Nu, nu vad... Mă refeream la diferite lucruri pe care pot sa le fac sau sa le cumpăr...

| Adry05 a răspuns (pentru Alexia272801):

Asa, si cu ce schimba adaugirea asta? Exact acelasi raspuns, te duci in tot felul de magazine cu articole de casa si iti iei ce-ti place si ar da bine la mobila pe care o ai

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Dau funda, daca îmi dau seama cum sa folosesc si alte parti de vorbire care ar facilita procesul de comunicare interumana si nu as parea inamicul celor de pe Tlon.

| Alexia272801 explică (pentru syriaHotelsWithPool):

Este incredibil răspunsul la întrebarea pe care am pus-o...