| Corleanca_Gabriela_1958 a întrebat:

Cum pot scoate carcasa frontala,pentru schimbarea becului, la masina de cusut Minerva Next 141 D? Multumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Capacul frontal este prins cu click pe corpul masinii si se scoate cu ajutorul unei surubelnite in fanta dintre capac si corp, in directia capacului.

| Alexandrionelu a răspuns:

O intrebare dificila, doamnă. Marea majoritate din utilizatorii de TPU au acasă: Minerva Next 140 A sau B, iar putinii posesori de Minerva Next 141, au modelul A, B sau C.
Ne cerem scuze, dar nu prea stim sa va răspundem la intrebare, dacă aflați Dvs. răspunsul, comunicați-ne si noua, va rugam, pentru ca suntem foarte curiosi.
Sănătate!