| LaryBoss a întrebat:

Cum sa fac o casuta intr un copac fara sa stie parintii

5 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, este bine sa le spui parintilor tai, caci ei au mare responsabilitate, atat in fata legii, dar mai ales in fata Lui Dumnezeu. Atata timp cat esti minor sub aripa lor, trebuie sa le spui obligat. Sper ca nu vrei sa ramai fara parintii tai, bine? Ii pui in dificultate mare!

| FoundYouLover a răspuns:

Buna! Ai putea sa faci o casuta mica, gen casuta pentru pasari si ar fi bine sa rogi o ruda mai mare decat tine sa te ajute (de exemplu un frate/o sora, un var/o verisoara, un unchi/o matusa, etc.). Ai putea sa construiesti casuta in alta parte (de exemplu acasa la ruda care te ajuta) si apoi sa rogi acea ruda sa prinda chiar ea casuta in copac, sau sa te ajute pe tine s-o prinzi in copac. Bafta!

| yekto a răspuns:

Deseneaz-o big grin

| tdbmarius a răspuns:

Pori merge intr-o padure si sa iti construiesti acolo. Dupa parerea mea mai bine le spui parintilor ca poate te pot ajuta sau in caz ca se intampla ceva, te ranesti sau patesti ceva sa stie si sa te poata ajuta.

| KlawSixx a răspuns:

Mai bine sa le spui parintilor pentru ca te pot ajuta cu tot ce iti trebuie happy