| BrokenAngels a întrebat:

Cum să scap de helgii, de dihori, nevastuici, hermeline sau cum s-or chema toate astea?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pui capcane sau otravă!

| Sophieka a răspuns (pentru gabicoo):

Cred ca acum, in 2020, s-au creat o gama de metode decente pentru a-ti proteja proprietatea... Sunt si ele fiinte, chiar merita sa facem acte de genul?

| gabicoo a răspuns (pentru Sophieka):

Fac parte din categoria dăunătorilor! Dănătorii, de regulă, sunt eliminați!
Spune măcar o metodă "decentă" de a le elimina!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îți iei pisici, le fugăresc imediat. Sau aparat cu ultrasunete. Sau ceva care să facă zgomot, că de obicei vin noaptea, când e liniște.

| JicaContra a răspuns:

Te muti la oras?