PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Cum scot o pata proaspata de sange, mica, dar care nu iese cu vanish?! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu apa foarte rece. lasa la inmuiat o ora in apa rece in care ai pus si putina gheata si va iesi garantat (daca este proaspata)

3 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Lasa la inmuiat in apa rece o ora si apoi incearca sa pui vanish

| SME a răspuns:

Pe cine ai omorat? rolling on the floor

| ÐiÐi a răspuns:

Pai lasa la inmuiat in apa rece un pic si eu cand nu pot scoate o pata cu vanish si ariel si toate alea pun Axion laughing o vecina mai batrana mi-a zis si am incercat si a mers laughing dar a scos pete pe care ariel si vanish nu le-au scos. Si nu neaparat sa lasi la inmuiat, umezeste pata si freaca pe tot locul si lasa la actionat vreo 2 ore, 3winking iti garantez ca merge si nu se intampla nimic daca il fol happy