| cristinela a întrebat:

Cum se pate curata mobila(mai bine zis cum se intretine) din pal melaminat, in afara de Pronto, ce solutii mai stiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In materie de curatat si " fatuit ' mobila, cei mari specialisti care pot fi? Normal, cei ce vind mobila! Asa ca am luat exemplul celor de la Mobexpert si BoConcept si folosesc solutie de spalat geamuri, Ajax cu otet! La o mobila cu culoare dificila, venge, am incercat si eu alte produse dar ramineau urme. Cu ajax pulverizez pe o cirpa curata si sterg mobila. rezultatul? fara pete sau dire, urme...

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Solmix solutie la sticluta de curatat mobila si f ieftin!

| ciumpalaku a răspuns:

Ceara pentru mobila de la Amway

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu solutie de la amway sa nu incerci ca nu merge. lasa urme. cu solutie pentru geamuri incearca.

| silviasuciu a răspuns:

Incercat cu rezultate excelente BUTOR APOLO, nu las aurme, suprafetele ramn lucioase si fara urme. Eu il folosesc la mobila stil.