| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Cum se usucă rasina epoxidica? Trebuie vreun aparat sau se poate lasa peste noapte la uscat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi citit descrierea produsului ai fi observat asta :

"Dupa turnare, rasina are nevoiede o perioada de 24-48 ore la o temperatura ambianta de 20 gr C pentru a se usca complet."

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de care este

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru anonim_4396):

Https://www.emag.ro/......DDJXHCBBM/ de exemplu, pentru asta cum trebuie sa procedez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristianaCrissPinka2002):

Iti da un intaritor pe care il amesteci cand o torni, apoi mentii caldura si poti sa folosesti o lampa uv

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristianaCrissPinka2002):

Daca ai fi citit descrierea produsului ai fi observat asta :

"Dupa turnare, rasina are nevoiede o perioada de 24-48 ore la o temperatura ambianta de 20 gr C pentru a se usca complet."