| Florin458 a întrebat:

Cunoasteti pe cineva care face ierbare cu buruieni pe comanda? Am nevoie de unul care sa contina costrei de la rasarire pana la inflorire,in toate fazele mai pe scurt.
La anunturile postate pe internet,toti zic ca nu au timp,nu pot etc desi specifica ca se fac si pe comanda.
Ideea e ca nu am cum sa ajung sa gasesc asa ceva,intrucat fermierii din zona mea nu accepta studenti pe tarlalele lor nici pentru proiecte, nici pentru practica.

5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Eu am luat un ierbar de la doamna Bucur Ridica (o găsești pe Facebook), dar nu știu să-ți spun daca are costrei.

| Florin458 explică (pentru WhiteLife):

Salutare! Cred ca am vorbit cu dansa zilele trecute avea anunturi pe Olx, nu stiu daca ar fi una si aceeasi persoana, dar voi verifica.Problema este ca multi au anunturi cu "Fac la comanda ierbar" apoi cand le spui iti raspund ca nu pot sau nu au timp...

| WhiteLife a răspuns (pentru Florin458):

Și eu tot pe Olx am contactat-o la început. Cred că mulți au plantele gata uscate de ceva timp și din cauza asta, daca ar trebui sa caute una noua, ar dura până s-ar usca și ar putea sa o pună în ierbar.

| Koritar_Adrian_2000 a răspuns:

In cat timp ai nevoie de el și cam cat oferi preț?

| Florin458 explică (pentru Koritar_Adrian_2000):

Miercurea viitoare. Ofer oricat