| User252426 a întrebat:

Dacă am păianjen în cameră și a intrat în chestia aia de la lustră, atinge firele, becul l-am pornit, atunci moare?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate doar de la caldura daca ai bec normal, nu cu led.

| relian a răspuns:

Nu moare nimeni,sa moara trebuie sa atringa ambele fire,altfel il doare la basca de becu tau laughing
Daca ai paianjezi lasa-i acolo, aia prind si elimina insecte, tintari si alte insecte, deci is ok, nu stau ei asa aiurea la tine, ar muri de foame daca nu ar avea ce prinde happy

| User252426 explică (pentru relian):

S-a plimbat pe lângă mine ba chiar ma mușcat, dacă m-o fi mușcat el

| alexGeorge13 a răspuns:

Nu, se bronzeaza

| User252426 explică (pentru alexGeorge13):

Eu vb serios

| Brizbriz a răspuns (pentru alexGeorge13):

Se bronzeaza SI moare de rashee hee