| anonim_4396 a întrebat:

Daca am tablia patului din fier forjat, arata uaat sa-mi iau oglinda cu rama de lemn?

Răspuns Câştigător
| NoName_9903 a răspuns:

La IKEA exista oglinzi cu rama de fier forjat, arata foarte bine cu patul de fier forjat.
Daca totusi vrei rama de lemn la oglinda, cauta o nuanta cat mai apropiata de restul mobilei din camera.

6 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Arata cam ciudata combinatzie, mai bine o oglinda fara rama

| elena a răspuns:

Este bine ca rama de la oglinda, sa fie tot din fier forjat, asemanator modelului de la tablia patului, arata sic.

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde cum arata fiecare si cum arata camera!

| miha2010 a răspuns:

Nu pentru ca lemnul si fierul forjat se pot combina foarte frumos ar fi chiar culmea sa iti pui ditamai usa de fier forjat ca sa se poata asorta cu tablia patului.Cumpara mai bine elemente decorative pentru camera, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles, oglinda dreptunghiulara destul de mare si cu rama groasa de cel putin 6 cm, daca ar fi lung cat tablia patului si de latime 60 cm ar fi perfect

| ellamia90 a răspuns:

Poti sa gasesti mai multe modele de rame din fier forjat pe www.pasaj.ro