| StrongHeart a întrebat:

Daca curge apa pe sub masina de spalat ce poate sa fie? M-am uitat garnitura este pusa bine,furtunul la fel, sper sa nu fie cuva sparta. Aveti idee ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-i o poză clară, cu roțile-n sus, trimite-o, apoi mai intreabă-ne odată!

| NoisyLight a răspuns:

S-ar putea să fie slăbite colierele furtunelor de la pompa de evacuare a apei. Sau, garnitura de la tamburul rotativ să fie crăpată. Dacă mașina este foarte veche, ar putea curge chiar din pompa de apă. Cuva nu se fisurează așa ușor. Cheamă pe cineva să o demonteze și să vadă exact care este cauza.