| Feyenooord666666 a întrebat:

Daca sunt mici picaturi de apa langa teava de calorifer care o fi cauza?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil s-au slăbit legăturile.
Încearcă să strângi singur cu mâna şi prosopul sau cu o cheie, iar dacă problema nu se elimină, cheamă instalatorul! Eu o dată din greşeală mi-am rezolvat-o, iar când a venit instalatorul, nu a mai avut ce să repare. laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O izolare proasta a unei legaturi sau un por in instalatie. In orice situatie trebuie vazut de un instalator.

| Kogaion a răspuns:

Ai umblat la robinet si nu l-ai strans bine, aceeasi chestie si la tevi.

| KillaNoFilla a răspuns:

Nu e normal, ceva nu e strans bine