| anonim_4396 a întrebat:

De ce apar acei păianjeni cu picioare lungi și subțiri în încăperile proaspăt construite sau renovate?
Am văzut acasă la prieteni sau cunoștiințe și chiar și la mine.
Care este motivul, sau motivele?

Răspuns Câştigător
| Hope1992 a răspuns:

Acum nu stiu cat de corect e ceea ce spun, dar din ce am auzit acestia sunt paianjeni de la praf. Casa trebuie sa fie mereu curata si aerisita. Daca in casa nu e pic de praf si ei tot apar inseamna ca am gresit euwinking. Desi eu nu am vazut niciodata, in special la cateva prietene obsedate de curatenie(dragele de ele).

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le place mirosul de renovat proaspat.

| relian a răspuns:

Apar acolo unde se gaseste ce maninca ei, aia e tot, simplu. Daca nu ar gasi hrana nu vad cum ar putea supravietui.
Aia cu prafu, mai mare tampenie nici ca am auzit vreodata laughing

| Lukasssz a răspuns:

Sunt fani vor autograf!

| NunuNini a răspuns:

Le place si lor curatenia. happy

| Feri5 a răspuns:

Apar să vadă dacă le place casa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns:

Vin si ei sa vada cum ai decorat