| pumpkinky a întrebat:

De ce apare eroare la centrala, E 4, tot dau restart si nu vrea s0o ia nicicum, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi in cartea tehnica a centralei Exista acolo un tabel pentru asemenea situatii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din cauză ca este defectă este răcită, are nevoie de un specialist sa o repare, de un doctor sa o vindece. Cheama firma care se ocupă de reparatii, doar ei vor sti sa o repare doar ei. Tu nu o sa o repari singură niciodata.

| Panamax a răspuns:

Centrala incearca sa comunice cu tine.
E4 in manualul de intructiuni inseamna ceva.

| hd04wbw a răspuns:

Ce model de centrala e? Presiunea indicată cât e? Ai gaz? Verifică dacă ai gaz sau presiune în instalație.

| pumpkinky explică:

Remeha avanta plus.

| Salontanul a răspuns (pentru pumpkinky):

Un pic de engleza iti va fi necesara: https://imgur.com/gallery/qXLUW79

| ManuBugatti a răspuns:

Nu știu