| lifeistough a întrebat:

De ce se pune cate un X pe geamuri la constructiile noi?

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Pentru ca ceilalti sa stie ca acolo sunt puse geamuriwinking

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cand se finalizeaza se va adauga si un P. Astel, in final vor fi geamuri XP, sau in engleza Windows XP.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ca sa nu dai cu capul in ele.Fiind o lucrare noua este posibil sa nu-ti dai seama ca geamurile s-au montat deja! Deci, pentru protectia oamenilor si a geamurilor!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru a atentiona ca sunt geamuri.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ca sa nu bage capu' prin ele betivanii aia pana termina finisajele.

| hominid dreak a răspuns:

Cat de idioti ar putea fi, daca nu-si dau seama ca acolo e un geam?

| Altu a răspuns:

Pentru vizibilitate. Cand lucrezi pe un excavator si vezi viata printr'un geam murdar poti sa nu observi ca e un geam acolo daca nu are un X mare pe el.

| ady_9922 a răspuns:

Se pune X pentru a se vedea ca sunt geamuri, un fel de avertisment

| cristiancristir a răspuns:

De fapt asta inseamna ca acolo s-a filmat Dosarele X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo unde geamul are un X desenat inseamna ca acea incapere este finisata!

| Bucatarul.com a răspuns:

Scuze corinatone, dar parca m-am simtit obligat moral sa-ti acord un STUPID, dupa cum au fost scrise diferite mesaje pe aici, pentru a fi observate geamurile noi montate, pentru ca cladirea nou construita fiind (sau o renovare mai radicala), muncitorii pot sa nu observe geamurile deja montate.

| misiik a răspuns:

Este o necunoscuta pentru cei care o privesc de afara.