| Ionut7743 a întrebat:

De unde pot achizitiona un suport pentru un Proiector portabil cu halogen?
Am nevoie doar de suport pentru un proiect si nu vreau sa achizitionex cu tot cu sursa de lumina.
Sper ca nu am gresit caegoria happy
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Il poti confectiuoana dintr-o platbanda, o indoi in forma de U. ITI gauresti pentru sistemul de fixare, si gata.

| Ionut7743 explică (pentru octav005):

Am nevoie pentru un diy project. si am nevoie doar de 2 parti din suportul lui si nu am cum sa confectione din alt maerial.
Ma intereseaza daca pot achizitiona de undeva suportul fara becul cu halogen

| octav005 a răspuns (pentru Ionut7743):

Nu ai de unde sa găsești. Doar dacă ai pe cineva care lucrează pe șantier.