| morosanu55 a întrebat:

Dupa cat timp se poate umbla la surubul opritor de acceleratie la o motopompa pe benzina? Acuma parca e putin peste relanti...Se poate desface la maxim surubul opritor de acceleratie pentru ca am instalat furtune de 1, 5 toli, aspersoare de 1 tol si nu vad cum altfel pompa ar scoate 20 de metri cubi pe ora?(macar 8 sa scoata)

1 răspuns:
| relustefan a răspuns:

Nu este indicat sa umbli la opritor! Trebuie sa îti cumperi motopompa de 8!