| Victoria18 a întrebat:

E confortabil sa dormi intr-o saltea extensibila?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Saltea extensibila? N-am auzit de asa ceva pana acum si, crede-ma, am o varsta inaintata. Exista doar canapea extensibila sau saltele obisnuite si gonflabile.

| AlexSalling a răspuns:

Saltea extensibina? Poate canapea, si da, daca te referi la canapea poate fii comoda. Depinde ce marca ii.

| Victoria18 explică (pentru AlexSalling):

La canapea ma refeream... Am gresit... M-am grabit.

| AlexSalling a răspuns (pentru Victoria18):

Trebuie sa mergi personal si sa o testezi. Daca o comanzi online, cum a fost in 2013 cazul meu, da-i 10 milioane pe o intaritura.

| relian a răspuns (pentru Victoria18):

laughing canapeaua nu este pentru dormit, asa sa dormi accidental mai merge, dar sa dormi noapte de noapte nu stiu cat de comod este, eu din cate am incercat nu-i prea placut.Canapeau e buna sa faci altceva, daca ai cu cine laughing ori sa stai ziua asa intins nitel acolo o ora doua.

| Victoria18 explică:

Ma rog... Canapea. Am gresit eu...

| kopli a răspuns (pentru Victoria18):

Si eu care credeam ca te referi la saltelele pliabile!

| kopli a răspuns:

S-ar putea sa te deranjeze unde sunt imbinarile. In timp, acolo cedeaza cel mai usor si se lasa. Cat e noua, nu sunt probleme. Dar buretele cedeaza repede.

| mihaihai a răspuns:

Mai bine dormi pe podea, face bine la spate

| alizeu11 a răspuns:

Nu-i comoda, doar in cazul in care ai iesii cu cortul in natura! Dar si atunci iti trebuie pompa s-o umflii.