| anonim_4396 a întrebat:

E mai bine sa-ti iei mobila la comanda decat clasic? Eu de exemplu vreau sa imi iau un pat de 160 x 200 cm si as vrea sa aiba cadru metalic

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Se fac și la comandă paturi din fier forjat. Dar după ce o să te învinețești pe picioare o să te lipsești de el.
Măcar îmbracă-l cu ceva moale, ca lovitura să fie mai acceptabilă. happy

| alina2k18 a răspuns:

Pai daca nu gasesti cu cadru metalic deja facut si in bugetul tau poti sa faci pe comanda.
Pe comanda se presupune ca iese fix cum vrei tu dar nu e intotdeauna asawinking

| CristinaEmma a răspuns:

Partea buna e ca la comanda poti alege tu materialul si modelul, cel clasic poti gasi modelul potrivit, dar nu pe gustul tau sau... totul depinde de tine si ce iti doresti tu asemenea si firma la care faci comanda sa fie de calitate.