| Robert160 a întrebat:

Este bine să ținem găinile în spații mici un timp îndelungat?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai spatiu mare le tii, n-ai ce face. le mai dai drumul prin curte ziua.

| sierra1 a răspuns:

Se pare că le condamni la pușcărie pe viață

| AlexandruSEV a răspuns:

Nu este bine deloc, pe lângă faptul ca le stresezi, o sa apară și probleme articulare cu timpul, iar dacă mai au și putina umezeala, le afectează chiar serios funcția locomotorie

| weloveit a răspuns:

Nu, nu este. Acestea vor fii stresate si nu vor da ransamentul maxim. Seara e bine sa le inchizi in cotet, dar ziua da le drumul prin curte.