| mircea999 a întrebat:

Este posibil ca o baterie de baie noua sa vina cu calti "matisati" la / pe obertaine?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Din cate stiu eu, ciltii nu se mai folosesc de ceva vreme, pentru etanseizare se foloseste o banda speciala, care e ca si banda izolatoare pentru cabluri electrice, doar ca e mult mai subtire, si mai maleabila. Deci, e ceva in neregula.

| darrio2007 a răspuns:

Nu vine cu asa ceva. Acum se folosesc, mai nou, garnituri.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

NU.

| Ilie_Razvan_Adrian_1968 a răspuns:

Nu... e probabil una folosita!

| Th3B3st4you a răspuns:

Salut....nu este posibil sa vina cu calti "matisati" deoarece aceasta face parte din meseria celui care o monteza.baft

| biddi a răspuns:

Nu