| Theodora292001 a întrebat:

Eu am ph ul activ si toate camasile mele de scoala, albe sau albastre, dupa un an se ingalbenesc tare la subrat. Pana acum asta era. Dupa 1 an le aruncam. Dar ma gandesc, chiar nu pot face nimic? Cu clor se ingalbenesc mai tare. Dar altceva? Multumesc. Dau funda. Scuze daca am gresit categoria.

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Poate sună prostesc/dubios/amuzant etc, dar am văzut la niște tipe pe Youtube care își lipeau câte un absorbant zilnic pe interiorul cămășii. Repet, nu absorbante pentru acea perioadă a lunii(care evident că sunt mai groase), ci absorbante zilnice care sunt foarte subțiri

| Valy9999 a răspuns:

Foloseste vanish, pune pe camasa si lasa asa o zi, doua. Va iesi 100%

| Elena888 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa-ti reglezi ph-ul prin alimentatie sanatoasa. ar fio situatie win-win.

| alyaco a răspuns:

Solutiile pentru scos pete sunt foarte eficiente, gen Nufar, https://www.acomarket.ro/solutie-pentru-pete-nufar-350-ml-150-ml sau antiperspirante Black&White https://www.acomarket.ro/......dry-150-ml