| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Eu nu mai am pe nimeni la tara, bunicii au murit deci nu este nici un consum.La energie electrica factura vine tot 0 este normal intrucat nimeni nu consuma.Trebuie sa merg ca sa citeasca la tara daca este sau nu consum.Persoana care se ocupa cu citirea mi-a spus ca trebuie sa merg, eu nu pot si nici nu vreau pentru ca situatia asta se repeta de multi ani. Ei stiu ca nu este nimeni care consuma.Eu am spus ca nu vin, el mi-a spus ca o sa taie lumina.Au voie sa faca asta? Daca da trebuie sa platesc ceva pentru ca ei taie lumina? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Maurasc a răspuns:

Lasă s-o taie! Dacă nimeni nu consuma nimic atunci problema este la ei. Sau vinde/închiriază casa.

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Poate cineva fura curent