| Hata14 a întrebat:

Exista cumva o aplicatie (online daca se poate ar fi mai bine) in care sa fie vorba despre decoratii, gen sa poti pune unde vrei un televizor, o piesa de mobilier, etc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vrei sa faci mobilier pentru armata si sa primesti decoratii?
rolling on the floor

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alea nu-s decoratii ci decorari! E o diferenta uriasa!

| relian a răspuns:

Nu trebuie sa ai o plicatie sa iti arate unde sa pui un paradit de tv.In general ce se pune intr-o casa stie toata lumea, fiecare piesa de mobiler deja is are locu acolo unde trebuie.O casa normala de cand este construita i se stie exact locul patului, al tv-ului si etc, de aia se si pun prize, intrerupatoare acolo unde trebuie.