| ALEXICAmarketing a întrebat:

Exista masina de tencuit sau gletuit? As vrea sa aranjez un ap.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Tencuiala bruta pentru amatori 50 lei. De gletuit cu maa, fara o anume masinarie.

| darrio2007 a răspuns:

Exista dar nu merita pentru un ap, daca la apartament te referi. Asemenea masini se folosesc la sute si mii de metri patrati de tencuit/gletuit. Ca sa-ti scoti banii pe ea.

| antisocialgirl a răspuns:

Exista, dar aparent nu sunt la fel de bune precum tencuirea sau gletuirea manuala. Mașina de tencuit exista sigur, însă de gletuit nu sunt 100% sigura