| PsyhoChild a întrebat:

Exista servicii de curatenie?
In special de facut curat intr-o curte de l-a sat si in casa.
Parintii mei doresc sa cumpere una si au gasit dar este foarte multa mizerie pe acolo.Prin asta ma refer la multa iarba, fier vechi iar prin casa trebuie doar spalate covoarele si pivnita trebuie curatata.

2 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Întreabă de tineri. Majoritatea tineretului caută serviciu pentru 1-2 zile, așa că pentru un preț decent găsești vreo 3 băieți și va fi mai ieftin ca un serviciu de curățenie.

| KronstadtResurrection a răspuns:

Firma de curatenie? Dar, voi ce-aveti, sunteti prea comozi? La casa trebuie sa muncesti, nu sa freci duda.