| Alex3625 a întrebat:

Flexele(aparatul de taiere) au aceleasi marimi la capul unde se ataseaza panza sau sunt diferite marimi pentru atasat?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

In general, sunt la fel. Eu insa am primit o pinza de flex ce avea gaura mai mica decat ceea ce e considerata a fi standard. Deci e posibil sa exista si alta, sau alte, marimi

| xerxes1 a răspuns:

Discurile sunt de 125 si de 115.
In general majoritatea polizoarelor de mana permit ambele marimi.

| alexx0x5 a răspuns:

Salut,
Diamentrul discului poate sa difere, dar prinderea este la fel.