| GameRoGo1 a întrebat:

Funda si vot. Cum se comporta o pisica atunci cand este gata sa fete? Gen, cum iti dai seama ca va intra in travaliu? Pisica mea a inceput sa se puna pe jos si sa gafaie cum ar fi intrat in travaliu dupa care si- revenit are tatele un ros mai deschis dar nu sunt sigur daca este gestanta dar nu stiu cand va urma sa fete. Nu vreau raspunsuri dupa internet, ci de la cei ce au mai avut o pisica sau au si a avut pisoi

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Începe să găsească un loc unde sa fete și și face culcuș.

| Andrei2991 a răspuns:

Toata ziua va face "meow". Daca s-a oprit din facut "meow" inseamna ca cel mai probabil a nascut.