| Raluca199427 a întrebat:

Hei!

Știe cineva o aplicație pentru aer condiționat care sa meargă de pe telefon prin internet?

2 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Stiu eu

| EmiTeo a răspuns:

Buna, daca aparatul tau de aer conditionat are aceasta functie de a fi setat cu ajutorul unei aplicatii prin wifi ar trebui sa ai numele acestei aplicatii in cartea cu instructiuni. Daca nu are aceasta functie, poti totusi sa folosesti o functie personalizata https://www.roinstalatii.ro/aparate-aer-conditionat-multisplit-a123.