| Marocco a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. In perioada urmatoare voi merge la mare si am nevoie de o lada frigorifica. Ce imi recomandati? As vrea sa o pot tine si in camera hotelului, dar sa o pot lua si pe plaja. Daca as lua una auto electrica o voi putea folosi chiar daca nu este conectata la un generator? As putea folosi baterii incarcabile?

Astelt sfaturi din partea voastra. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In camera hotelului nu ai voie sa tii mini frigidere sau lazi frigorifice.
Dar, poti sa-ti cumperi una de masina si sa o lasi in masina, tot timpul.

| sierra1 a răspuns:

Așa ceva e atât de util și-ți dai seama doar după ce o ai!
https://www.emag.ro/......D10B5MBBM/