| ioana3432B a întrebat:

Știe careva un loc prin Rm. Vâlcea unde primesc frigidere stricate dar și vin să le ridice?
Am un frigider vechi și vreau să scap de el dar nu pot să îl car singură.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa primesti bani pentru el, atunci trebuie sa-l duci la un centru de colectare, dar transportul te costa.
De asemenea, poti sa-l dai la magazinul unde cumperi frigiderul nou, daca au promotie de reducere la predarea celui vechi.

Daca vrei doar sa vina cineva si sa-l duca (doar sa se elibereze locul), atunci gasesti unul din baietii din oras care se ocupa cu adunatul de fier vechi si cartoane de hartie, ei vor multumi sa le faci cadou de sarbatori. happy

| WaterDrop a răspuns:

Aaa caratul nu este o problema, eu am dat 10 lei in plus unui taximetrist, nu din cei cu masina mica, si l-a carat el. Depinde daca urmaresti sa faci profit din asta, pentru ca nu prea faci daca procedezi asa.

| Stropdeploaie a răspuns:

De unde ești?