| UserName450 a întrebat:

Hei, voi aveti rabdare cand sunteti intr-un restaurant atunci cand va e foame? Eu nu. Dar acasa?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce faci daca nu ai rabdare? te duci la bucataria restaurantului sa iti faci singur un sandwitch?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am rabdare, daca imi e foame prefer ceva rapid. Acasa mai iau ceva gustari pana se face mancarea daca m-am apucat pe ultima suta de metrii de ea.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

E si normal sa astepti. Daca restaurantul are multi clienti trebuie sa ii serveasca pe toti in ordinea in care au venit

| ToANewUnderstanding a răspuns:

Depinde cat de mare e foametea laughing
Am avut o data rabdare 2 ore jumate la un restaurant (era aglomerat tare), noroc ca am cumparat suc cu pulpa de fruct, care mi-a tinut de foame.
Pana la urma am mancat pufuleti si bake rolls laughing
Sfat: de evitat restaurantele care is full big grin

| Georgiana1005 a răspuns:

Hmm
nu prea
acasa mai furi
dar la restaorant induri