| UserName450 a întrebat:

Hei, voua va place salata de boeuf facuta de cineva?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu, ne place salata facuta de nimeni

| UserName450 explică (pentru whatevernvm):

Deci a fost desemnat primul utilizator care nu-i place salata de beouf

| whatevernvm a răspuns (pentru UserName450):

Sau primul utilizator care isi bate joc de exprimarea tipului care a pus intrebarea

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Dupa cea de vinete, imi place cel mai mult. Ai de mincat si nu iti place. Nici o problema, vin urgent s-o halesc! happy

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca imi place. Cea facuta de nevasta-mea.

| Adry05 a răspuns:

Imi place mai mult a mica-mii laughing restul persoanelor pun prea multe muraturi in general si iese prea acra.

| Clorox a răspuns:

Nu, daca nu e facuta de noi, sau de rudele mele n-o mananc, pare scarboasa laughing

| deeeaqq a răspuns:

Nu bă
cine știe dacă găsesc degete tăiate în ea

| OMEGALIN a răspuns:

Mama o face geniala big grin